up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dior Eau Sauvage Extreme Vapo 100ml

plus
Dior

Dior Eau Sauvage Extreme Vapo 100ml

Opis produktu Dior Eau Sauvage Extreme Vapo 100ml

Więcej świeżości, więcej mocy, więcej głębi.

Eau Sauvage Extrême przenosi oryginalny akord do szczytu nadmiaru i wzbogaca go szlachetną nutą drzewną, która ma otaczające akcenty i odważny współczesny charakter, aby zintensyfikować swoją męskość. Z tym samym ponadczasowym szykiem i takimi samymi dowodami węchowymi jak woda toaletowa Eau Sauvage.


Dior Eau Sauvage Extreme Vapo 100ml posiada oficjalną gwarancję Dior. Jako oficjalny detalista Dior, cała nasza oferta produktów moda jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W dressinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Perfumy, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Perfumy męskie dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Dior Eau Sauvage Extreme Vapo 100ml

Kolor
Czarny
Pojemność
31 -100ml
rodzaje perfumerii
Eau de Toilette (5-15%)

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up