up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dior Sauvage Vapo 100ml

plus
Dior

Dior Sauvage Vapo 100ml

Opis produktu Dior Sauvage Vapo 100ml

Całkowicie nowoczesny. Jest to znak dobrego smaku i wyrafinowanej męskości, woda toaletowa Eau Sauvage to coś więcej niż tylko zapach. Jest synonimem absolutnej elegancji, trwałego "diorowego ducha" nasyconego nowoczesnością.

Jego kwiatowy cytrusowy podpis jest wyrafinowany i mocny, wyrafinowany i świeży. Subtelna równowaga z bergamotą San Carlo, zebrana wyłącznie dla Eau Sauvage, żywy dotyk hedonu z unikalną aksamitną florą i charakterystycznym szyprowym szlakiem.


Nie czekaj dłużej i kup Dior Sauvage Vapo 100ml. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Dior Sauvage Vapo 100ml, możesz skontaktować się z dressinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. dressinn oferuje ekskluzywne produkty Perfumy dla moda i innych aktywności. Nasze Perfumy sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Perfumy męskie.

Cechy Dior Sauvage Vapo 100ml

Kolor
Szary
Pojemność
31 -100ml
rodzaje perfumerii
Eau de Toilette (5-15%)

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up