up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Dr Martens

KOBIETY

KOBIETY

MĘŻCZYŹNI

MĘŻCZYŹNI

DZIECI

DZIECI

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Wszystko( Dr Martens )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Dr martens

Dr.Martens, znana ikoniczna brytyjska marka obuwia, jest symbolem buntu, wyrażania siebie i trwałości od ponad siedmiu dekad. Założona przez doktora Klause Maertensa w Niemczech w czasie II wojny światowej, historia marki rozpoczęła się od innowacyjnego designu podeszwy z powietrznym amortyzatorem. W 1945 roku, podczas rekonwalescencji po urazie stopy, dr Maertens stworzył unikatową podeszwę z wyrzuconych gum z lotnisk Luftwaffe i kieszenią powietrzną amortyzującą. Ta wynalazek zapewnił znacznie lepszy komfort i wsparcie w porównaniu do tradycyjnego obuwia z podeszwą skórzaną. Dr.Martens nadal zyskiwał na popularności, stając się niezbędnym elementem mody w muzyce, filmach i stylu ulicznym. Pomimo przechodzenia przez trudności finansowe i zmiany właściciela, lojalna baza fanów marki utrzymała jej kulturalną ważność. Dziś Dr.Martens jest globalną marką z szerokim wyborem stylów obuwia, w tym butów, sandałów, butów i więcej. Zobowiązanie marki do wysokiej jakości rzemiosła pozostaje niezmienne, wykorzystując materiały premium i tradycyjne techniki produkcji. Dr.Martens ewoluował od praktycznego buta roboczego do ikonicznego symbolu indywidualności i buntu. Dzięki swojemu charakterystycznemu designowi, niepowtarzalnemu komfortowi i niezachwianej jakości, marka nadal jest symbolem wyrażania siebie dla pokoleń na całym świecie.

Dr.Martens oferuje ikoniczne obuwie z wiecznym buntem

Buty Dr.Martens reprezentują serce i duszę marki. Znane ze swojego charakterystycznego designu i niezrównanej trwałości, te buty stały się wiecznym wyznacznikiem mody, którym ludzie z różnych środowisk żyją. Czy to klasyczny 8-okularowy but 1460, wytrzymały but 1461 czy gładkie buty Chelsea, każda para nosi charakterystyczne cechy, które sprawiły, że Dr.Martens jest trwałym ikonem. Z szeroką gamą stylów i kolorów, buty męskie Dr.Martens są dopasowane do różnych gustów i preferencji. Od wszechstronnego i polerowanego czarnego obuwia skórzanego odpowiedniego na formalne okazje po odważne i odważne projekty, kolekcja wyraża ducha indywidualności i wyrażania siebie. Nawet najmłodsi buntownicy mogą wyrazić siebie z buty dziecięce Dr.Martens. Zaprojektowane z tą samą jakością i stylem, co kolekcja dla dorosłych, te buty zapewniają trwałość i wsparcie dla aktywnych młodych stóp, zapewniając następnemu pokoleniu, aby mogło zostawić swój ślad na świecie z pewnością siebie.
Dla tych, którzy szukają odważnego i wyższego wyglądu, Dr.Martens platformy oferują właśnie to. Z ich charakterystyczną podeszwą z powietrznym amortyzatorem połączoną z platformami na obcasach, te buty emanują charakterystycznym, modnym nastawieniem, idealnym dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu. Poza klasycznymi butami marka oferuje również szeroką gamę Dr.Martens sandals, łączącą wygodę z stylem. Od sandałów na sznurowadła po slidesy, marka rozszerza swoje unikalne elementy projektowe na obuwie na cieplejsze pory roku, zapewniając, że duch buntu jest obecny przez cały rok.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij