up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

plus
Levi´s ®

Levi´s® Cubano Short Sleeve Shirt

Opis produktu Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

Koszula Cubano.

Szyja:

Rozpinany kołnierz.

Rozciągać:

Nie rozciągliwy.
W obecnej chwili Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt dostępny jest w dressinn. Sprawdź jakie inne produkty moda, marki Levi´s ® znajdziesz w sklepie z moda. Stwórz swój outfit z modelami Koszule. W dressinn posiadamy najnowsze modele Odzież męska. Sprawdź naszą kolekcję moda i znajdź coś dla siebie.

Cechy Levi´s ® Cubano Short Sleeve Shirt

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Szary
Wzór
Estampado

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up