up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Levi´s ®

Koszulki damskie

Koszulki damskie

Spodnie damskie

Spodnie damskie

obuwie

obuwie

Koszulki męskie

Koszulki męskie

Spodnie męskie

Spodnie męskie

Levi's® Plus

Levi's® Plus

Kategorii

Akcesoria Damskie

Akcesoria Dziecięce

Akcesoria Męskie

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Chłopięca

Odzież Damska

Odzież Dziewczęca

Odzież Męska

Torby I Walizki

Wszystko( Levi´s ® )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Levi´s ®

Levi Strauss & Co. to wiodąca marka w branży modowej. Jest to amerykańska firma odzieżowa, która znana jest z markowych dżinsów na całym świecie. Firma Levi's została założona w maju 1853 roku. Od momentu powstania firma produkuje spodnie jeansowe, które zyskały popularność na rynku w zakresie odzieży wizytowej i codziennej. Dzięki ponad 130-letniemu doświadczeniu w branży, marka osiągnęła najwyższą pozycję wśród swoich klientów, oferując coraz to nowe wzory, kroje i fasony w zakresie odzieży i akcesoriów. Odkryj naszą najnowszą kolekcję dżinsów i akcesoriów w sklepach.


Par excellence, modele spodni Levi's 501, s512 i s311 nigdy nie wychodzą z mody, a ich konstrukcja czyni je wyjątkowymi. Szorty Levi's są również ikoną do noszenia w cieplejsze dni. Możesz łączyć je z koszulą Levi'st zarówno dla mężczyzn , jak i dla kobiet. Wybieraj także z szerokiej gamy tenisówek, które Levi´s oferuje w monochromatycznych kolorach lub w wielu nadrukach. Możesz również dodać akcesoria, takie jak czapki, paski, torby, aby nosić wszystko, czego potrzebujesz i zawsze być na bieżąco.

clouse menu Zamknij