up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Walizki i torby

Walizki i torby

Męskie buty

Męskie buty

Buty damskie

Buty damskie

Dzieci

Dzieci

Kategorii

Akcesoria Damskie

Akcesoria Dziecięce

Akcesoria Męskie

Elektronika

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Chłopięca

Odzież Damska

Odzież Dziewczęca

Odzież Męska

Torby I Walizki

Wszystko( Nike )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Nike

Nike to znana na całym świecie amerykańska międzynarodowa firma, która produkuje szeroką gamę sprzętu sportowego. Pierwszymi produktami wprowadzonymi na rynek były buty do biegania, ale obecnie oferują one wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy do wszystkich dyscyplin. Posiadają również kolekcję odzieży miejskiej , która zachowuje indywidualny styl, który charakteryzuje markę.

Kolekcja, którą Dressinn oddaje do Twojej dyspozycji, harmonizuje odzież w miejskim stylu ze sportową funkcjonalnością. W tym asortymencie znajdziesz takie ubrania jak dresy i bluzy Nike dla kobiet czy spodnie Nike dla mężczyzn o niepowtarzalnym stylu. Możesz go również połączyć z najlepszą kolekcją butów Nike dla kobiet i mężczyzn. Monochromatyczne wzory, żywe kolory i nadruki graficzne uzupełniają klasyczny wygląd. Wybierz także plecak lub saszetkę Nike, które zapewnią Ci maksymalny komfort.

Buty Nike air force 1 i Nike Cortez charakteryzują się oryginalnym stylem ulicznym połączonym z dużą wygodą. Z drugiej strony sneakersy Nike Air Max mają bardziej sportowy design, ale zapewniają ten sam komfort.

clouse menu Zamknij