up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Chłopięca moda

Odzież Chłopięca moda

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Chłopięca dla moda. Odkryj najlepsze oferty w dressinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Chłopięca

Marki Odzież Chłopięca

Jakie są trendy w ubraniach dla chłopców?

Body, garnitury i komplety

Body to jednoczęściowy, obcisły kombinezon, który obejmuje tułów i krocze, a rzadko kończyny, dłonie i palce u nóg. Kombinezon to jednoczęściowe ubranie z pochwami i nogawkami, zwykle bez całych nakryć stóp, dłoni lub głowy. Możesz kupić body, kombinezony, garnitury i zestawy od marek takich jak Superdry , Adidas originals , Jack and Jones , Nike , New Balance , Vans , Puma Select .

Kurtki, płaszcze i parki

Płaszcz to element garderoby noszony na górnej części ciała zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, aby zapewnić ciepło lub styl. Parka to rodzaj płaszcza z baldachimem, zwykle obrysowanego futrem. Marynarka to część garderoby na najwyższym ciele, zwykle sięgająca poniżej bioder. Możesz kupić kurtki, płaszcze i parki od Superdry, oryginałów Adidasa i Jacka i Jonesa.

Spodnie

Spodnie to element garderoby noszony od pasa do kostek, zawierający osobno obie nogi, a nie materiał rozciągający się na obu nogach. Spodnie należą do jednego z elementów odzieży wierzchniej, która stanowi dolną część ciała, z osobnym podziałem na każdą nogę. Możesz kupić spodnie najlepszych marek w Dressinn.

Koszule, T shirty i koszulki polo

Koszule, T shirty i koszulki polo to elementy garderoby dla chłopców. Koszule wykorzystywane są w biurze jak również w artykułach modowych. T shirty są używane na imprezach okazjonalnych, a także do noszenia na co dzień. Ludzie noszą koszulki polo do różnych sportów, takich jak tenis i polo. Możesz kupić koszule, T shirty i koszulki polo od takich marek jak Nike i Puma Select.

Swetry, bluzy i bluzy

Swetry, bluzy i bluzy z kapturem to elementy zimowej garderoby. Sweter to część ubioru, najczęściej z długimi rękawami, zbudowana z tkanego lub wełnianego materiału, która obejmuje powyższą część ciała. Bluzy często mają mufkę przyszytą na głębszym przodzie. Bluza bez czapki, wykonana z miękkiej i ciepłej tkaniny.

Więcej o ubraniach dla chłopca

Więcej o odzieży dla chłopców obejmuje stroje kąpielowe i dresy, bieliznę i skarpetki, kamizelki, piżamy. Stroje kąpielowe służą do pływania, a dres jest artykułem sportowym używanym do noszenia na torze. Skarpety i kamizelki bieliźniane to elementy bielizny. Piżamy są używane jako odzież codzienna w domu lub do ćwiczeń. Możesz kupić stroje kąpielowe i dresy Bielizna i skarpetki Kamizelki Piżamy od Superdry, Adidas originals, Jack and Jones, Nike, New Balance, Vans, Puma Select.

clouse menu Zamknij