up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Odzież Męska

Kurtki - Długość suwaka: Całościowy

()
load

Jakie są główne różnice między kurtkami a płaszczami?

Terminy kurtki i płaszcze są często używane zamiennie, zwłaszcza gdy pojawiły się nowe trendy w modzie, które nakładają się lub mylą terminy. Istnieje jednak zasadnicza różnica między płaszczami a kurtkami. Kurtki to strój sięgający do bioder/pasa, noszony na każdej innej części garderoby. Natomiast płaszcz jest dłuższym elementem garderoby, zwykle sięgającym do kolan/ud i noszonym w ekstremalnie chłodne dni.
Czarna kurtka dżinsowa ma rękawy zapinane z przodu za pomocą zamków lub guzików. Ma zakrywać górną część ciała. Kurtki są ciasno dopasowane, mniej izolujące i zwykle lżejsze. Istnieje wiele stylów i wzorów męskich kurtek puchowych , które można nosić jako wyraz mody. Kurtki mają być cienkim płaszczem, który sprawdzi się w lekko chłodnych warunkach pogodowych.
Z drugiej strony płaszcz to element garderoby, który służy do ogrzewania. Płaszcze są zazwyczaj długie, często kończą się na udach lub kolanach, a nawet do kostek. Płaszcze są wykonane z grubszego, ocieplonego i cieplejszego materiału, aby zapewnić użytkownikowi maksimum ciepła. Dziś płaszcze są bardziej modne niż odzież ochronna. Levis , Superdry , Adidas originals i Gstar to najbardziej znane marki oferujące kurtki Nike i męskie kurtki North Face.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij