up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Odzież Męska

Spodnie - Kolor: Niebieski

()
load

Jak wybrać spodnie dla mężczyzn

Spodnie są ważną częścią każdej męskiej garderoby. Znalezienie odpowiednich spodni może być trudne, ale mając na uwadze kilka ważnych punktów, możesz dokonać lepszego wyboru. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci wybrać odpowiednie spodnie;

Style spodni
Na rynku dostępne są różne kroje spodni; dlatego powinieneś znać kroje, które Ci odpowiadają. Na przykład proste nogawki, szczupłe nogawki i super chude to główne typy męskich spodni. Aby nosić na co dzień, wybierz proste spodnie. Levis , Superdry , Adidas originals s i Gstar oferują najlepszą gamę męskich spodni Nike.

Uzyskaj odpowiednie dopasowanie
Znalezienie odpowiedniego rozmiaru i dopasowania jest niezbędne przy wyborze dowolnego stylu spodni, bez względu na typ sylwetki. Zbyt ciasne spodnie odsłonią rzeczy, które zazwyczaj chcesz ukryć, a spodnie typu baggy zwiększą Twoją siłę. Aby uzyskać odpowiedni rozmiar, określ, umieszczając dwa palce w pasie, aby zapewnić wygodne dopasowanie.

Uzyskaj odpowiednią długość
Zasadniczo spodnie nie powinny dotykać ziemi. Upewnij się, że wybrane przez Ciebie spodnie nie zakrywają całych butów lub trampek, ponieważ będą wyglądać okropnie. Zbyt długie czarne spodnie są również niewygodne do chodzenia. Dół szerokich spodni musi znajdować się pół cala poniżej krawędzi butów.

Uzyskaj odpowiednią talię
Talia jest ważną częścią spodni w kratę. Aby uzyskać odpowiedni rozmiar, należy prawidłowo zmierzyć talię. Obwód w talii określi numer Twoich spodni.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij