up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Odzież chłopięca

Odzież chłopięca

Męskie buty

Męskie buty

Buty damskie

Buty damskie

Mayze

Mayze

Kategorii

Akcesoria

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Chłopięca

Odzież Damska

Odzież Dziewczęca

Odzież Męska

Torby i Walizki

Wszystko( Puma )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Puma

Puma ma wspaniałą historię wypełnioną licznymi pomysłami, projektami i produktami; firma może być dumna ze swoich osiągnięć. Jego wpływ jest nadal odczuwalny w wielu aspektach branży sportowej i kultury otaczającej sport. I są niezłomni w swoim zaangażowaniu. Jeśli ich zapytasz, innowacja jest niezbędna w procesie projektowania produktu. Oczywiście nieustannie pracują nad udoskonalaniem koncepcji stojących za ich projektami. Wraz z kolekcją odzieży ulicznej wprowadzili jedne z najbardziej uderzających stylów dostępnych obecnie na rynku.
Puma przywiązuje dużą wagę do rozwoju kobiet. Nie tylko uznają kobiety za wyznaczające trendy, jeśli chodzi o inspirację odzieżą sportową dla ich codziennego stylu, ale także podkreślają ogromną liczbę kobiet zaangażowanych w zajęcia sportowe na całym świecie. Stworzyli styl oparty na wiarygodności modowej Puma i sportowej autentyczności, a także na głębokim zrozumieniu potrzeb swoich klientów.

Kładziemy nacisk na to, aby wszystkie Twoje rynki na całym świecie miały kluczowe znaczenie lokalne dzięki butom Puma, tenisówkom Puma, sandałom i skarpetkom Puma.Zawsze dostosowując się do nowych trendów i wykorzystując najlepszą technologię, produkty Puma odnoszą wielki sukces na całym świecie. Ponadto widzimy, że marka i produkty Puma nadal dobrze odbijają się echem na całym świecie, a jej swobodny styl kształtuje wygodę i styl.

Z czego znana jest Puma?

Wykorzystując swoją bogatą historię w lekkiej atletyce i silną wiarygodność wokół najnowszych trendów w stylu życia, dzięki butom Puma dla kobiet i butom Puma dla mężczyzn . Kontynuując swoją obecną trajektorię, pracują nad umocnieniem swojej pozycji jako marki sportowej, tworząc partnerstwa z niektórymi z najbardziej utytułowanych sportowców na świecie, w tym legendarnym sprinterem Usainem Boltem i znanym piłkarzem Neymarem Jr. Opracowali również unikalny metoda współpracy z ambasadorami świata kultury i mody, takimi jak Cara Delevingne i Dua Lipa, aby dotrzeć do młodej publiczności, która wyznacza najnowsze trendy.
W rezultacie są niezwykle pasjonatami projektowania, rozwoju, sprzedaży i promocji obuwia, odzieży i akcesoriów.Od ponad siedmiu dekad Puma jest pionierem w projektowaniu zarówno produktów sportowych, jak i streetwearowych. Zawsze podążaj za najnowszą modą z Puma.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij