up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Samsonite

Samsonite

Wszystko ( Samsonite )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Samsonite

Samsonite to jedna z najbardziej znanych luksusowych marek, produkujących wysokiej jakości walizki, teczki i nawet małe kosmetyczki. Marka została zainicjowana 10 marca 1910 r. w Denver w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy siedziba firmy znajduje się w Mansfield w stanie Massachusetts. Początkowo marka nazywała się Shwayder Trunk Manufacturing Company. Kiedy pierwsza walizka Samsonite wykonana z wyprofilowanej wulkanizowanej tkaniny stała się najlepiej sprzedającym się produktem, firma zmieniła nazwę na Samsonite. Marka pozostała wierna swoim wartościom i nadal innowuje bagaże, oferując większą wytrzymałość i trwałość do ich użytkowania przez długi czas.
Marka dostosowuje się do współczesnych trendów i ewoluuje swoje produkty, aby spełnić potrzeby konsumentów. Obecnie Samsonite jest liderami w oferowaniu wszelkiego rodzaju modnych i stylowych walizek, takich jak do wnętrz, na zewnątrz, do biznesu, laptopów i torby podróżne o najwyższej jakości. Możesz łatwo znaleźć ogromny wybór produktów Samsonite na Dressinn. Samsonite zmienia branżę bagażową, używając dużo lżejszych i wytrzymalszych materiałów w celu zapewnienia lepszych doświadczeń podróżnego każdemu na całym świecie. Ponadto marka tworzy najbardziej ikoniczne, a jednocześnie trendy projekty i zapewnia lepszy komfort, aby sprostać oczekiwaniom podróżnych.

Samsonite oferuje najmodniejsze i najwyższej jakości walizki

Walizki Samsonite są szczególnie trwałe, ponieważ przechodzą wiele testów, aby stać się najsolidniejszymi. Torby są wykonane z aluminium lub poliwęglanu, aby odpornie na uderzenia. Marka oferuje również pasujące zestawy walizek Samsonite na podróż w stylu. Zestawy składają się z różnych rozmiarów toreb w zarówno twardych, jak i miękkich zewnętrznych stylach, aby cieszyć się swoim urlopem w stylu. Istnieje szeroki wybór stylowych i doskonałej jakości zestawów walizek, aby ułatwić podróżowanie. Dzięki temu marka nadal wykorzystuje i innowuje swoje rzemiosło i dziedzictwo, oferując tę zróżnicowaną kolekcję walizek.
Ogromna gama torb Samsonite oferuje najnowszą kolekcję dla wszystkich, którzy kochają podróżować po całym świecie. Marka niewątpliwie ma dobrą reputację, jeśli chodzi o oferowanie trwałych torb, które można łatwo używać, nie martwiąc się o zużycie z powodu ich odporności na zarysowania. Jeśli szukasz swojej torby do biura, torba na laptopa Samsonite jest obowiązkowa dla jej wyższej jakości i stylowego wyglądu. Są one zaprojektowane tak, aby chronić laptopy, dodając miękką osłonę, aby dopasować laptopa, aby zapobiec zarysowaniom.
Marka oferuje również smukłą i pojemną teczkę Samsonite w super stylowych i wytrzymałych stylach. Plecak Samsonite jest bardzo popularny ze względu na doskonałą estetykę i jednoczesne zapewnienie inteligentnych funkcji i jakości. Niezależnie od tego, czy jest to podróż, praca czy nawet moda, plecaki te są najlepszą rekomendacją dla wszystkich z uwagi na ich funkcjonalność i modny wygląd.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij