up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sebago Docksides John Buty

Sebago Docksides John Buty

Sebago Docksides John Buty

Sebago Docksides John Buty

Sebago Docksides John Buty

plus
Sebago

Sebago Docksides John Buty

Opis produktu Sebago Docksides John Buty

Ten sneaker przenosi tradycję obuwia morskiego z lat 50. XX wieku:
Uroczo zbudowany według historycznego ergonomicznego amerykańskiego buta z wysokim lisem, jest wykonany z trwałej gabardynowej i wulkanizowanej gumowej podeszwy z niebrudzącymi podeszwami antypoślizgowymi, aby zapewnić maksymalną przyczepność w każdych warunkach pogodowych.
Jako buty flagowe, tenisówka '' John '' wznosi toast za miłość do żeglarstwa i morza jednej z najbardziej znanych i ukochanych rodzin politycznych we współczesnej historii Ameryki.


Myślisz o zakupie Sebago Docksides John Buty? Jest to jeden z top produktów dressinn, sklepu online moda. Cena 0 $, jest limitowana! W dressinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Sebago w super cenie. Wszystkie nasze produkty moda posiadają gwarancję producenta.

Cechy Sebago Docksides John Buty

Kolor
Beżowy
Buty
Klasyczne
Wysokość Cholewki
Niska

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up