up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

adidas Climaproof

plus
adidas

adidas Climaproof

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Climaproof

Te rękawiczki piłkarskie zapewniają pokrycie dłoni oddychającą, elastyczną siateczką.

Dzięki silikonowym nadrukom zapewniającym dobry chwyt, palce mają negatywowe nacięcie, które zapewnia wygodne i wygodne dopasowanie.

CECHY:

- NEGATYWNE CIĘCIE.

-Strefa przyczepności.

-100% poliestru.
Jeśli interesuje Cię adidas Climaproof, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Odzież damska marki adidas mają najwyższą jakość. adidas projektuje produkty specjalnie dla piłka nożna, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak adidas Climaproof już dziś!

Cechy adidas Climaproof

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

adidas Climaproof

Rękawiczki adidas climaproof

-

Bardzo zadowolony z tych rękawiczek.

adidas Climaproof

Adidas fieldplayer cp

-

Dobry produkt w stosunku ceny do jakości. Dobra wysyłka i dostawa. Zadowolony

adidas Climaproof

100% oryginalny

-

Witam wszystkich, Wesołych Świąt. Dziękujemy trekkinn i jego pracownikom za ich wrażliwość na pracę zorientowaną na satysfakcję klienta. Jesteśmy wdzięczni za gwarancję najlepszej ceny, jaką oferują nam za najbardziej oryginalną gwarancję produktu. Jesteśmy wdzięczni Trekkinn za bardzo udaną witrynę prawie na całym świecie, kiedy ja dostarczam moje zamówienia z Turcji 10. Dziękuję, Trekkinn ......

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up