up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Astore Same Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

plus
Astore

Astore Same Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Opis produktu Astore Same Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Męska koszulka polo wykonana w 100% z certyfikowanego przez Bluesign materiału Dryshell, który zawiera fusy z recyklingu z recyklingu jako środek antybakteryjny, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i chroni przed promieniami UVA.
Jest bardzo oddychający i bardzo szybko schnie.
Noś płaskie szwy, aby uniknąć tarcia.
Zaprojektowany do użytku we wszystkich zajęciach na frontonach i ogólnie w pomieszczeniach.


Sprawdź Astore Same Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Odzież męska i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Koszulki polo w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w goalinn.

Cechy Astore Same Koszulka Polo Z Krótkim Rękawem

Rodzaje rękawów
Długie
Kolor
Biały
Szary
Użycie
Golf

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up