up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Buty

Buty Piłkarskie - Rodzaj podeszwy: Ag - sztuczna murawa

()
load

Jakie są najlepsze buty piłkarskie?

Buty piłkarskie Adidas to obuwie stworzone do gry w piłkę nożną na trawie. Te buty piłkarskie pasują szczególnie dobrze. Są dostępne w różnych odcieniach powierzchni i kolorach, z niektórymi bardzo żywymi. Buty piłkarskie Adidas są bardzo lekkie i wytrzymałe. Te buty są wykonane z delikatnego, ale wytrzymałego materiału.

Buty piłkarskie Joma są wykonane z najwyższej jakości materiału, który zapewnia bardziej jedwabiste czucie niż inne buty piłkarskie. Dzięki niesamowitej twardości buty piłkarskie Joma idealnie dopasowują się do stopy.

Buty piłkarskie Umbro mają wysokie zakresy odporności i są jednymi z najlepszych butów piłkarskich. Te buty piłkarskie są wykonane z najwyższej jakości materiału. Mają stałą wkładkę EVA i technologię, która umożliwia kontrolowane wsparcie całej stopy, aby ułatwić grę.

Buty piłkarskie Puma mają niesamowity design. Te buty są lekkie i mają elegancką i wytrzymałą skórzaną powierzchnię. Wyposażone są w technologię, która dostosowuje się do kształtu stopy, zapewniając idealną równowagę podparcia i elastyczności w każdym z kluczowych obszarów, zapewniając optymalne dopasowanie i wydajność, ze sznurowadłami lub bez. Sztywna podstawa butów piłkarskich Puma zapewnia wsparcie i wytrzymałość.

Możesz kupić buty piłkarskie od Adidas , Joma , Puma , Asics .

clouse menu Zamknij