up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Get & go Petanque

Get & go Petanque

plus
Get & go

Get & Go Petanque

Opis produktu Get & go Petanque

Zagraj w tę klasyczną grę w domu lub na kempingu. Zestaw do petanque Get & Go składający się z 6 chromowanych stalowych kulek z 2 różnymi wzorami linii, dzięki czemu każdy gracz może rozpoznać swoją piłkę. Zestaw Get & Go Boules jest zapakowany w poliestrową torbę transportową.


Dane techniczne:

- Kulki ze stali chromowanej, średnica 73 mm
- Drewniany podnośnik, średnica 28 mm
- Waga kulki stalowej Ok. 720 gramów
- 2 różne prążki
- Magnes z przewodem poliamidowym 95 cm
-Pokrowiec poliestrowy
Odkryj pełną gamę produktów piłka nożna od Get & go, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W goalinn, twoim sklepie online piłka nożna kupisz najwyższej jakości Get & go Petanque do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Get & go Petanque

Kolor
Posrebrzany
Rodzaj produktu
Piłki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up