up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Joma Champion Cup AG Buty

Joma Champion Cup AG Buty

plus
Joma

Joma Champion Cup AG Buty

Opis produktu Joma Champion Cup AG Buty

Mistrzowie górnej wyróżnia się ze względu na jego lekkość, ponieważ odbywa się za pomocą jednego kawałka mikrofibry o grubości zaledwie 1 mm. posiada również wewnętrzną zapewniającą wzmocnienie struktury i wytrzymałość buta. Mistrz wyróżnia się także do jego wkładki, wykonane z zastosowaniem wysoce odporny i twardy materiał zapewniający stabilność stopy. Kluczowym elementem dla zapobiegania wypadkom i zapewnienie, że stopa jest zawsze odbywają się mocno. Ten bagażnika pozwala tylko na przednią część stopy zginać natomiast środek pozostaje stabilna. Podeszwa jest wykonana z dwóch części o różnych gęstościach, na zewnątrz, to jest trudniejsze i w związku z tym trudniejsze, podczas gdy wewnątrz jest miękka, aby osiągnąć większą elastyczność i amortyzację przy jednoczesnym zmniejszeniu ciężaru butów.

Nie czekaj dłużej i kupuj Joma Champion Cup AG Buty! W goalinn wszystkie nasze produkty Buty posiadają pełną gwarancję producenta Joma. Zakup w naszym sklepie piłka nożna , moża korzystać z zalet przynależności do naszej społeczności piłka nożna. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Joma Champion Cup AG Buty tak szybko, jak to możliwe do domu.

Cechy Joma Champion Cup AG Buty

Rodzaj podeszwy
Ag - sztuczna murawa
Kolor
Czarny
Niebieski

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up