up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

plus
Joma

Joma Champion Cup FG Buty

Opis produktu Joma Champion Cup FG Buty

Mistrzowie górnej wyróżnia się ze względu na jego lekkość, ponieważ odbywa się za pomocą jednego kawałka mikrofibry o grubości zaledwie 1 mm. posiada również wewnętrzną zapewniającą wzmocnienie struktury i wytrzymałość buta. Mistrz wyróżnia się także do jego wkładki, wykonane z zastosowaniem wysoce odporny i twardy materiał zapewniający stabilność stopy. Kluczowym elementem dla zapobiegania wypadkom i zapewnienie, że stopa jest zawsze odbywają się mocno. Ten bagażnika pozwala tylko na przednią część stopy zginać natomiast środek pozostaje stabilna. Podeszwa jest wykonana z dwóch części o różnych gęstościach, na zewnątrz, to jest trudniejsze i w związku z tym trudniejsze, podczas gdy wewnątrz jest miękka, aby osiągnąć większą elastyczność i amortyzację przy jednoczesnym zmniejszeniu ciężaru butów.

Joma Champion Cup FG Buty jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie piłka nożna znajdziesz Joma Champion Cup FG Buty i powiązane produkty. Nasza gama produktów Buty piłkarskie została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Joma Champion Cup FG Buty

Rodzaj podeszwy
Fg - naturalna nawierzchnia
Kolor
Pomarańczowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up