up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Joma Top Flex Rebound IN Kobieta Z Dzikiego Ignamu

plus
Joma

Joma Top Flex Rebound IN Kobieta Z Dzikiego Ignamu

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Top Flex Rebound IN Kobieta Z Dzikiego Ignamu

Wyprodukowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności, łączącej elastyczność z dopasowaniem i stabilnością. Jest elastyczny do momentu, w którym jest stabilny.

Krój jest wykonany z bardzo elastycznej skóry najwyższej jakości i zbudowany z wysokiej jakości nylonu wewnętrznego o wytrzymałości na rozciąganie 800N/50 mm wątek i osnowy 600N/50 mm. Posiada wzmocniony nosek do uderzania.
Wkładka jest wykonana z formowanej pianki EVA i 2 mm naturalnej pianki EVA. Podeszwa środkowa jest wykonana z phylonu o podwójnej gęstości, górna część jest twardsza, aby zapewnić stabilność, a dolna część została wykonana w nowej technologii Rebound 2.0. Podeszwa wykonana jest z doskonałej jakości gumy i ścieralności DIN 70.


Dane techniczne:

Materiał wierzchni: skóra
Waga: 275g
Joma Top Flex Rebound IN Kobieta Z Dzikiego Ignamu posiada oficjalną gwarancję Joma. Jako oficjalny detalista Joma, cała nasza oferta produktów piłka nożna jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W goalinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Obuwie męskie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Halowa pilka nozna buty dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Joma Top Flex Rebound IN Kobieta Z Dzikiego Ignamu

Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Bardzo lekkie i wygodne buty

-

Polecam doskonały nabytek

Bardzo dobry

-

Zamówienie przyszło bardzo szybko, również w bardzo przystępnej cenie

Bardzo dobry

-

Spełniam wszystkie moje oczekiwania doskonały but

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up