up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

plus
Joma

Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

Parka Joma Czarna Urban Iv.

Skład: 100% nylon.


Kupuj swoje ulubione Odzież męska modele i ciesz się piłka nożna. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w piłka nożna telefonicznie lub email.

Cechy Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

Kaptur
With hood
Kolor
Czarny
Długość suwaka
Całościowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Joma Urban IV Kamizelka Elektryczna

Polecam

-

Polecam, świetny produkt, dokładnie tak jak w opisie, mieszkam na południu Brazylii, świetnie nadaje się na najchłodniejsze dni. Kupiłem 13/07, przyjechał 11/08, wszystko idealne, jeśli ktoś ma wątpliwości, można kupić bez obaw.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up