up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Joma Vancouver Kamizelka Elektryczna

plus
Joma

Joma Vancouver Kamizelka Elektryczna

Opis produktu Joma Vancouver Kamizelka Elektryczna

Anorak z kapturem, ochrona w kołnierzu na zamek błyskawiczny i kieszenie na zamek błyskawiczny.

Dane techniczne:

Skład: 100% poliester


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Joma Vancouver Kamizelka Elektryczna lub innych produktach marki Joma w kategorii Odzież dziecięca w goalinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport piłka nożna z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Kurtki, możesz wybrać produkty piłka nożna od Joma, jednej z największych marek w branży.

Cechy Joma Vancouver Kamizelka Elektryczna

Kaptur
With hood
Kolor
Niebieski
Właściwości
Termoaktywny
Płeć
Chłopcy
Użycie
miejski
Rodzaj kurtki
syntetyczna izolacja

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up