up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Joma Xpander Buty

plus
Joma

Joma Xpander Buty

Opis produktu Joma Xpander Buty

Klasyczne buty piłkarskie, zbudowane z materiałów najnowszej generacji. Klasyczne buty piłkarskie z futurystyczną technologią.


Cechy:

- Cięcie wyprodukowane z wysokiej jakości Micro Pu i zbudowane z wewnętrznego nylonu o wytrzymałości na rozciąganie 800n / 50 Mm Wątek i osnowa 600n / 50 Mm.
Wkładka wykonana jest z gładkiej Eva, a podstawa wykonana jest z pełnego materiału teksonowego i pcv aż do obszaru środkowego, aby utrzymać solidną strukturę kołka.
- Podeszwa wykonana jest z wysokiej jakości Pu, ze ścieraniem Din-40.


Dane techniczne:

- Waga: 255 G
Korzystaj z naszych ofert dla Joma Xpander Buty. W twoim sklepie online piłka nożna, w goalinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem piłka nożna. Możesz także sprawdzić inne kategorie piłka nożna i znaleźć produkty marki Joma w najlepszej cenie.

Cechy Joma Xpander Buty

Rodzaj podeszwy
Ag - sztuczna murawa
Kolor
Biały

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Joma Xpander Buty

Zadowolony z produktu

-

Ponieważ został wysłany z zagranicy, było nieuniknione, że nie dotrze na czas w przewidywanym terminie dostawy, ale na początku trochę się martwiłem, że produkt nie dotrze nawet po przewidywanym terminie dostawy. Produkt dotarł dzisiaj bezpiecznie do Japonii! Czułem, że jakość produktu była bardzo dobra! Również jakość nadruku imienia była dobra. Dziękuję za ten czas.

Joma Xpander Buty

Dobry produkt. joma zawsze jakość

-

DOBRY PRODUKT, DOSTARCZONY NA CZAS. Z JOMA TO GWARANCJA NA WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT

Joma Xpander Buty

Szczęśliwy

-

pięćdziesiąt z butami. bardzo wygodna i oraktyczna do średniej trawy syntetycznej i naturalnej

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up