up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kappa Tiriolo-Dress

plus
Kappa

Kappa Tiriolo-Dress

Opis produktu Kappa Tiriolo-Dress

Cechy:

Kontrastowe jarzma ramion.

Kappa na piersi.

Nadruki Omini na każdym rękawie.

Kontrastowe lamówki wzdłuż bocznych jarzm.

Dane techniczne:

Materiał: 100% diagonalny tkany poliester.Interesuje Cię Kappa Tiriolo-Dress? Jest w tym momencie w naszym sklepie goalinn, naszym piłka nożna sklepie online. W goalinn znajdziesz więcej produktów piłka nożna marki Kappa. Nie czekaj i ciesz się Kappa Tiriolo-Dress - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment piłka nożna.

Cechy Kappa Tiriolo-Dress

Kolor
Biały
Rodzaj produktu
Kurtki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up