up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kempa Dres Klasyczny

Kempa Dres Klasyczny

Kempa Dres Klasyczny

plus
Kempa

Kempa Dres Klasyczny

Opis produktu Kempa Dres Klasyczny

Dane techniczne:


Materiał: 100% poliester

miękki trykot szczotkowane


Jesteś zainteresowany Kempa Dres Klasyczny, odkryj również produkty piłka nożna powiązane z marką Kempa w kategorii Odzież męska i katalogu Dresy. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w goalinn, twoim sklepie online piłka nożna, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Kempa Dres Klasyczny

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Spodnie

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Kempa Dres Klasyczny

Spodnie kempa

-

Rozmiar jest idealny. Byłoby miło, gdyby był to elastyczny materiał.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up