up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

plus
Kempa

Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Opis produktu Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Kaptur ze sznurkami.
rozmiary dziecięce bez sznurków na kapturze.
druk graficzny.
kieszeń kangur.
elastyczny ściągacz na rękawie i na dole u dołu materiał: 60% bawełna, 40% poliester.


Jeśli interesuje Cię Kempa Graphic Bluza Z Kapturem, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Odzież męska marki Kempa mają najwyższą jakość. Kempa projektuje produkty specjalnie dla piłka nożna, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Kempa Graphic Bluza Z Kapturem już dziś!

Cechy Kempa Graphic Bluza Z Kapturem

Kaptur
With hood
Kolor
Niebieski
Długość suwaka
Bez zamka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up