up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji

Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji

plus
Nike

Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji

Opis produktu Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji

Opierając się na głęboko minimalistycznej filozofii projektowania, Nike opracowało rewolucyjny, prawie niewidoczny na boisku produkt: Mercurial Touch Elite . Z redukcją tkaniny nawet o 66% w porównaniu z poprzednimi projektami, na te rękawice bramkarskie mają wpływ rękawice baseballowe i golfowe, oferując najwyższą możliwą ochronę podczas eksperymentowania z nowym sposobem wyobrażania sobie ubrania dla tej kluczowej pozycji w każdej drużynie.

Jest to w dużej mierze osiągnięte dzięki siatce z włókna All Condition Control lub ACC . Zaprojektowany przy ścisłej współpracy profesjonalnych bramkarzy, ACC jest wysoce elastycznym włóknem z perforacjami, które zwiększają oddychalność , zmniejszają wagę i sprzyjają płynnemu, swobodnemu ruchowi palców. Zastosowanie mikrokapsułek z wtryskiem żelu w okolicy kostki chroni je przed uderzeniami podczas usuwania piłek z pola bramkowego.

Wewnątrz dłoni lateks lateksowy High Grip opracowany przez markę Oregon, w postaci odwróconego ściegu pokrytego lycrą , chroni ten delikatny, miękki obszar przed zużyciem i piłkami z dużą prędkością. Wreszcie niezrównany chwyt Mercurial Touch Elite został osiągnięty dzięki elastycznemu mankietowi, który mocuje się do nadgarstka bez potrzeby zapinania lub sprzączek, przyczyniając się do gładkiego, całkowitego połączenia rękawicy i dłoni. Unisex rękawice piłkarskie Nike Goalkeeper Mercurial Touch posiadają piankę ACC do absorpcji strzału i lepszą przyczepność we wszystkich warunkach. Jego fałdowany klin zawija się wokół dłoni, zapewniając naturalne dopasowanie.

Funkcje:

Odwrotne szwy na klinach sprawiają, że czujesz się wyjątkowo swobodnie.

Perforowana siatka z pianki zapewnia lepsze dopasowanie.

Technologia ACC optymalizuje kontrolę zarówno w warunkach mokrych, jak i suchych.

Dane techniczne:

71% lateksu

13% nylonu

13% poliester

3% poliuretan


Szukasz produktów Nike, a konkretnie Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji? Na goalinn można znaleźć pełną listę Sprzęt piłka nożna produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego goalinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje piłka nożna. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Nike Mercurial Touch Elite Rękawica Do Pielęgnacji

Ochraniacze
Nie
Rodzaj cięcia
Negative
Kolor
Niebieski
Wiek
Dziecięce

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up