up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

plus
Nike

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Opis produktu Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty


Przedstawiamy nowe buty piłkarskie PHANTOM GT 2 ACADEMY DYNAMIC FIT MG FOOTBALL BOOTS , które prezentują dynamiczny i aerodynamiczny design, idealny dla sportowców wyczynowych.

Posiada klamrę kostki typu skarpetka, która chroni przed skręceniami. Są stabilnymi butami dzięki górnej powłoce wykonanej ze skóry syntetycznej. Posiada system cienkich sznurówek, które stapiają się z powierzchnią.

Posiada jedenaście gumowych kołków idealnych do trawy naturalnej i sztucznej. Po bokach prezentuje linie w najlepszym stylu PHANTOM. Posiada logo producenta.
PRECYZJA I ZWINNOŚĆ.

Oparte na modelu Phantom GT buty Nike Phantom GT2 Dynamic Fit MG mają unowocześniony design i wzory, które zaprojektowano z myślą o precyzyjnym oddawaniu strzałów.

Niecentralne sznurowanie zapewnia czystą strefę uderzenia, która pomaga w precyzyjnym dryblowaniu, podawaniu i zdobywaniu punktów.

Cechy:

Kołnierz Dynamic Fit otula kostkę rozciągliwym materiałem, zapewniając poczucie bezpieczeństwa.

Sznurowanie poza środkiem tworzy większy sweet spot dla mocnych uderzeń.

Przyczepna tekstura na górze jest strategicznie umieszczona, aby zapewnić precyzyjny dotyk podczas strzelania, podawania i dryblingu.
Chcesz poznać, inne powiązane produkty piłka nożna od Nike? W goalinn, kupisz potrzebny sprzęt Buty piłkarskie, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit MG Buty

Rodzaj podeszwy
MG - Multi-ground
Kolor
Czarny

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up