up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

plus
Oakley

Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Wersja XL oferuje standardową ramkę size z zwiększenie obecności obiektywu, a każdy milimetr widoku obwodowej jest zoptymalizowany z Wysokich Optics Definition, na trwałym lekkiej konstrukcji, które ma wydajność do następnego poziomu i przynosi styl na przejażdżkę. Niezbędne przybory do konkurencji, Flak 2.0 XL posiada 8,75 krzywiznę na bazie obiektywu ochrony przed słońcem, wiatrem i uderzeniami, a opatentowana XYZ Optics zachowuje przejrzystość wzdłuż całej krzywej podczas wcisnąć swoje granice z komfortem i bezpiecznego uścisku unobtainium. Stworzyliśmy szereg kombinacji obiektyw / ramy, dzięki czemu można wybrać opcji, w tym blasku mocy cięcia optyki HDPolarized, zrównoważonego transmisji światła soczewki Iridium i technologii soczewek Prizm, że dostraja kolory wizja, podkreślając, gdzie oko jest najbardziej wrażliwe na szczegół.Cechy:


Szary matowy kolor ramki dymu

Obiektyw kolor Prizm drogowego

Standard FitTechnologia:


8 Podstawa obiektywu:

Krzywizna boczna soczewek bazowych naszych 8,75 widok peryferyjnych rozszerza zasięg, zapewniając jednocześnie ochronę boczną, która poprawia przed słońcem, wiatrem i uderzeniami.


Unobtainium:

Miękkie syntetyczne hydrofilowe, zwiększa przyczepność, kiedy mokre chwycić lepiej, gdy pocą. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do Nasza Oferta i noski w okularach wydajności.


High Definition Optics:

High Definition Optics (HDO) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwalają Oakley okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.


Prizm drogowe:

Rewolucyjna technologia soczewek, który dostraja wizję konkretnych sportów i środowisk. Soczewki Prizm drogowe zwiększenia drogi, więc można zobaczyć przeszkód takich jak skały i wybojów szybko i poczuć się pewniej podczas jazdy.


Lubisz Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury? Zapoznaj się z kolekcją piłka nożna i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla piłka nożna. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL Prizm Golf Osłona Klawiatury

Rodzaj soczewki
Polaryzowany
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.4 - Bardzo słonecznie/jasne światło
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Niebieski
Czarny
Płeć
Unisex
Wiek
Dorośli
Zakres Ochrony
Nieokreślony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up