up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Obuwie Męskie

Halowa pilka nozna Buty - Kolor: Czerwony

()
load

Czym są buty do futsalu?

Buty piłkarskie zostały opracowane z myślą o wygodzie podczas gry i ćwiczeń na twardych podłogach, takich jak korty. Halowe buty piłkarskie zazwyczaj mają płaską podeszwę i nie mają ćwieków ani kolców na podeszwach. Podeszwy są wykonane z gumy i zachowują płaską konstrukcję, zapewniając mocny chwyt. Możesz kupić te buty od Adidas , Joma , Puma , Hummel .

Buty piłkarskie Adidasa

Halowe buty piłkarskie Adidas mają bliższy kontakt z podłożem niż jakiekolwiek inne standardowe buty. Te buty mają matową gumową podeszwę, która zachowuje funkcjonalny design, aby radzić sobie ze poślizgnięciami i poprawiać przyczepność podczas szybkiej aktywności na korcie. Konstrukcja butów do futsalu Adidas jest idealnie dostosowana, aby zapewnić doskonałe wsparcie dla kostki. Materiał tych butów prawidłowo otula stopę, zapobiegając kontuzjom.

Buty do futsalu Joma

Buty do futsalu Joma to jedne z najlepszych butów do gry w piłkę nożną. Te buty piłkarskie chronią stopę przed wszelkiego rodzaju uderzeniami lub kontuzjami podczas treningów piłkarskich. Są dostępne w wielu unikalnych stylach i odcieniach, z odważnymi kombinacjami kolorów dla bardziej entuzjastycznych. Halowe buty piłkarskie Joma są bardzo lekkie i stabilne, mają gumową podeszwę i wzmocnione noski.

clouse menu Zamknij