up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać bluzę damską?

Sportowa bluza została zaprojektowana, aby utrzymać ciepło ciała podczas uprawiania sportu. Sportowcy mogą go również nosić przed lub po treningu lub sesji sportowej. Ale na jakie czynniki należy zwrócić uwagę, wybierając najlepszą bluzę sportową dla kobiet?

Sportowy materiał dresowy

Wybierając bluzę damską , jedną z kluczowych cech, które należy wziąć pod uwagę, jest jej materiał. Materiał jest jednym z czynników decydujących o tym, jak wygodna, ciepła i oddychająca będzie. Zasadniczo dwa główne materiały na sweter treningowy to poliester i bawełna. Mieszanka poliestru i bawełny to idealne połączenie na bluzy. Tkanina odprowadza wilgoć i pot oraz zapewnia suchość podczas treningu lub sesji sportowych. Szybko wysycha również po praniu.
Elastan to kolejna dobra opcja na bluzy , ponieważ zapewnia ciepło i maksymalną swobodę ruchów. Świetne są też bluzy ze 100% bawełny, w których czujesz się komfortowo i ciepło.

Sportowa bluza

Kolejnym czynnikiem decydującym jest to, czy wybrać luźną, czy dopasowaną bluzę. Cóż, opinie wśród sportowców są podzielone. Istnieją różne rozmiary bluz damskich , dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie bluzę. Dla maksymalnego komfortu podczas treningu niektóre kobiety decydują się również na bluzy oversize. Adidas , Joma , Puma i Spalding oferują najlepszą jakość damskich bluz z kapturem. Wybór koloru zależy głównie od indywidualnych preferencji i nie wpływa na poziom komfortu.

clouse menu Zamknij