up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzież Męska piłka nożna

Odzież Męska piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Odzież Męska dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzież Męska

Marki Odzież Męska

Jak wybrać dobry sprzęt do gry w piłkę nożną dla mężczyzn?

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe to dodatkowa warstwa odzieży, która jest noszona głównie w okresach zimowych. Zawodnicy muszą się rozgrzać, gdy znajdują się na boisku; dlatego warstwa podstawowa została zaprojektowana tak, aby utrzymywać umiarkowaną temperaturę ciała. Dodanie górnej warstwy ciała pomaga utrzymać ciepło i poprawia przepływ krwi.

Kurtki

Oprócz warstw podstawowych, piłkarz powinien nosić kurtkę do walki z zimnem. Kurtki piłkarskie są trwałe i funkcjonalne, zapewniając optymalne ciepło podczas zimnych miesięcy. Najwyższej jakości kurtki piłkarskie możesz kupić w sklepach Adidas , Joma , Puma , Hummel , Uhlsport i New Balance .

Spodnie

Piłka nożna to poważny sport, uprawiany na różnych poziomach, od rekreacyjnego po zawodowy. Gracze mogą nosić długie spodnie specjalnie zaprojektowane, aby odprowadzać wilgoć i pot z dala od ciała i zapewniać chłód latem i ciepło zimą.

Polo i koszulki

Koszulki polo i t shirty są uważane za jedną z najbardziej funkcjonalnych i wygodnych strojów sportowych dla sportowców. Piłkarze mogą korzystać z elastycznego materiału koszulek polo, który pozwala im swobodnie się poruszać. Koszulki piłkarskie zapewniają przewiewność i wygodę.

Skarpety

Piłkarze zazwyczaj noszą długie skarpety, które zakrywają nogi aż do kolan. Skarpety piłkarskie są grube i wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak poliester, bawełna, nylon, spandex, olefina i poliamid. Skarpety przeznaczone są do podtrzymywania nagolenników zawodników. Ponieważ piłka nożna jest sportem, który wymaga częstego kontaktu z nogami, skarpetki muszą chronić kończyny dolne i utrzymywać ciepło mięśni łydek.

Bluzy

Bluzy z kapturem i bluzy to świetna opcja dla piłkarzy podczas gry w miesiącach zimowych. Bluzy zakrywają większość obszaru głowy i szyi, zapewniając graczowi wystarczającą ilość ciepła i komfortu. Bluzy mają kilka różnych stylów, z których możesz wybierać. Niektóre są w stylu pulowerowym, podczas gdy inne są wyposażone w zamki błyskawiczne.

Dresy

Sportowcy piłki nożnej wybierają dresy na trening. Dresy sportowe składają się z dwóch części; kurtkę i spodnie. Dresy wykonane z nylonu są najpopularniejszym wyborem wśród sportowców, ponieważ odprowadzają pot i oddychają, są lekkie i trwałe.

Więcej o odzieży męskiej:

Ocieplacze na ręce i nogi to odzież uciskowa, która utrzymuje ciepło kończyn. Rękawiczki to niezbędne akcesoria do stroju piłkarskiego , które chronią Twoje dłonie. Piłkarze również noszą czapki, aby się rozgrzać podczas zimowych treningów. Piłkarze używają opasek na rękę, aby wchłaniać pot i osiągać lepsze wyniki. Ocieplacz na szyję można nosić zarówno w upalne, jak i zimne dni. Zimą ocieplacze na szyję działają jako dodatkowa warstwa ochronna, chroniąca przed zimnym wiatrem. Zestawy wyposażenia, maski na twarz, kamizelki i rajstopy to tylko niektóre z innych elementów wyposażenia, których potrzebuje piłkarz do gry.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij