up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co to jest krem zamszowy i kiedy go stosować?

Krem przeciwbólowy pomaga w leczeniu bólu mięśni i stawów. Krem przeciwbólowy jest również uważany za środek przeciwdrażniący. Działa poprzez wywoływanie na skórze uczucia chłodu, a następnie ciepła. Te odczucia na skórze odwracają uczucie bólu w mięśniach i stawach. Możesz kupić najlepszy krem przeciwbólowy od Hummel , Powershot , Mc David .

Krem z kozicy

Krem zamszowy to lepki lub gęsty krem, który zmniejsza ścieranie między odzieżą a skórą. Znany również jako maść przeciw otarciom, krem irchowy pomaga kontrolować irytujące otarcia na skórze, których doświadcza wielu sportowców i sportowców podczas treningu. Ten krem chroni skórę przed niechcianym otarciami i dyskomfortem.

Żel do naprawy skóry

Każdy sportowiec doświadcza w końcu wielu problemów skórnych, uszkodzeń i owrzodzeń, ale żel do naprawy skóry jest stosowany jako środek przeciw podrażnieniom, który wzmacnia wrodzone procesy odbudowy tkanek organizmu. Żel do naprawy skóry pozwala skórze kontrolować oznaki problemów, takie jak zaczerwienienie, obrzęk, stan zapalny i ból. Aktywuje naturalne narzędzie obronne skóry. Przygotowany z kojącymi roślinami, które pomagają nawilżyć i naprawić skórę.

Kiedy stosować krem z irchą?

Krem zamszowy jest używany przez rowerzystów, ponieważ podczas dłuższej jazdy ich skóra doświadcza otarć i otarć między ciałem a ubraniem. Podczas jazdy na rowerze w gorących, wilgotnych lub deszczowych warunkach stosowanie kremu irchowego jest obowiązkowe, ponieważ wilgoć sprzyja rozwojowi bakterii i zwiększa ryzyko odleżyn i problemów skórnych.clouse menu Zamknij