Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Odzyskiwanie i opieka

Odzyskiwanie i opieka piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i opieka dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i opieka

Marki Odzyskiwanie i opieka

Jak przyspieszyć regenerację mięśni?

Ochraniacze stawów

Ochraniacze stawowe służą do ograniczania złamań i bólu oraz zakrywania blizny lub rany od części obciążonej zewnętrznie, podpartej przez wewnętrzne krawędzie. Ochraniacze stawowe są okrągłe ze strukturalnymi krawędziami, które pozwalają na przyłożenie pożądanej siły.

Elektrostymulatory

Elektrostymulatory służą do regulacji układu nerwowego poprzez bodźce elektryczne. Elektrostymulatory służą do przekazywania sygnałów elektrycznych do napiętych mięśni. Są często stosowane w fizjoterapii w celu poprawy lub utrzymania siły mięśni.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc to zbiór niezbędnych przedmiotów i narzędzi służących do udzielania pomocy medycznej. Pierwsza pomoc może pomóc w zapobieganiu pogorszeniu się uszkodzeń i potencjalnie uratować przed wizytą w szpitalu lub u lekarza bez umówienia się na wizytę. Możesz kupić apteczki od Mizuno , Uhlsport , Rinat, Hummel i Kelme .

Rolki i piłki masujące

Wałki i piłki masujące służą do samodzielnego masażu ciała w warunkach domowych. Wałki i piłki masujące służą do łagodzenia bólu i obrzęków powstałych w mięśniach w wyniku urazu lub ciężkich ćwiczeń. Te rolki i kulki masujące pomagają rozluźnić napięte mięśnie.

Inteligentne wagi

Wagi służą do oszacowania Twojej wagi i kondycji. Inteligentne wagi pomagają określić proporcje tłuszczu, tkanki i wody w organizmie. W dzisiejszych czasach przekazują one wiele informacji o twoim ciele, abyś mógł utrzymać je w zdrowym stanie.

Automasaż i presoterapia

Samodzielny masaż i presoterapia mogą pomóc złagodzić ból, pulsowanie i stany zapalne mięśni oraz poprawić stagnację, energię i skupienie ciała, a także umysłu. Automasaż i presoterapia poprawiają krążenie krwi i utrzymują ciało w dobrej formie i zrelaksowaniu.

Więcej o odzyskiwaniu:

Kremy sportowe : Kremy sportowe są stosowane w leczeniu bólów spowodowanych uprawianiem sportu.
Taśmy : Taśmy są nakładane na ciało w celu złagodzenia bólu, zmniejszenia bólu i poprawy wydajności.
Higiena osobista : Higiena osobista obejmuje produkty takie jak pasta do zębów, płyn do mycia rąk, chusteczki do twarzy itp.