up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Puma Adrenalite 3.1 Buty

plus
Puma

Puma Adrenalite 3.1 Buty

Opis produktu Puma Adrenalite 3.1 Buty

ADRENALITE 3.1, nowe buty treningowe PUMA , mają bardzo sportową i nowoczesną kolorową ramę. Posiada pleciony system zapinania wzmocniony gumą.

Wewnątrz jest wyściełana, aby zapewnić większy komfort. Ma podeszwę środkową z uformowaną sylwetką dla większej lekkości. Jego podeszwa jest antypoślizgowa i zakrywa obie krawędzie buta, zapewniając lepszą przyczepność i przyczepność.

Tył jest wyższy, odsłaniając kostki, zapewniając większą swobodę ruchów.
Profil stylu:
Adrenalina zaprojektowana z myślą o nie do powstrzymania prędkości.
Adrenalite 3.1 zapewnia brutalne przyspieszenie i pełną prędkość do ruchów wielokierunkowych nasyconych zaawansowanymi technologicznie i lekkimi materiałami, aby stworzyć najlepszą broń prędkości.

Podeszwa środkowa:
EVA zapewnia doskonałą amortyzację.

Zewnętrzna podeszwa:
Nowy wzór bieżnika z gumy, który maksymalizuje przyczepność na powierzchniach wewnętrznych.

GÓRNY:
Lekka cholewka MATRYXMESH zapewnia wsparcie podczas szybkiego ruchu do przodu.Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Puma Adrenalite 3.1 Buty jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Puma Adrenalite 3.1 Buty, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym goalinn. Nasza szeroka kolekcja Buty do piłki ręcznej zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z piłka nożna w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w goalinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Puma Adrenalite 3.1 Buty

Kolor
Zielony

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up