up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Puma Ultra Play MG Buty

Puma Ultra Play MG Buty

Puma Ultra Play MG Buty

Puma Ultra Play MG Buty

Puma Ultra Play MG Buty

Puma Ultra Play MG Buty

plus
Puma

Puma Ultra Play MG Buty

Opis produktu Puma Ultra Play MG Buty

Nowy ULTRA PLAY Jr zamienia sekundy w rekordy. Nowe buty ULTRA PLAY Jr mają lekką, ale wytrzymałą syntetyczną cholewkę i niskoprofilową podeszwę zewnętrzną z TPU z wieloma wypustkami.


Dane techniczne:

Zewnętrzna podeszwa:
Lekka i niskoprofilowa podeszwa zewnętrzna z TPU z wieloma kolcami. Nadaje się do stosowania na sztucznej trawie (3G) i twardych nawierzchniach naturalnych.

Górny:
Lekka, ale wytrzymała cholewka z PU wzbogacona o wytłoczenia i detale nadruku.
Jesteś zainteresowany Puma Ultra Play MG Buty, odkryj również produkty piłka nożna powiązane z marką Puma w kategorii Buty i katalogu Junior buty do pilka nozna. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w goalinn, twoim sklepie online piłka nożna, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Puma Ultra Play MG Buty

Rodzaj podeszwy
MG - Multi-ground
Kolor
Zielony
Rodzaj Butów
Niski/Bez Skarpety
Doświadczenie
Początkujący

Szukasz butów piłkarskich?

Polecamy najbardziej odpowiednie dla Ciebie buty piłkarskie

Polecamy najbardziej odpowiednie dla Ciebie buty piłkarskie

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up