up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Purepower Caffeine 60g Pomarańczowe żele Energetyczne 20 Jednostki

plus
Purepower

Purepower Caffeine 60g Pomarańczowe żele Energetyczne 20 Jednostki

Opis produktu Purepower Caffeine 60g Pomarańczowe żele Energetyczne 20 Jednostki

Żel kofeinowy PurePower o pysznym pomarańczowym smaku zapewnia łatwy, szybki i łatwo przyswajalny zastrzyk węglowodanów w połączeniu z treningiem lub zawodami, jednocześnie uzyskując orzeźwiające działanie kofeiny. Daje ci dodatkową siłę na ostatni sprint lub na dłuższe osiągi. Zamów już dziś!

PurePower Caffeine Gel o smaku pomarańczowym daje Ci to, co najlepsze z obu światów: suplement energetyczny z szybkimi węglowodanami i dobrze znanym orzeźwiającym działaniem kofeiny. Wtedy możesz nabrać większej siły, gdy zaczyna ci brakować energii i wykorzystać fakt, że kofeina pozwala ci trochę bardziej wycisnąć z siebie.

PurePower Caffeine Gel with Orange to dodatkowy płyn:

Nasz pyszny żel kofeinowy o smaku pomarańczowym jest wyjątkowo płynny w porównaniu do podobnych produktów. Jest idealny dla osób, które używają żelu kofeinowego w związku z bieganiem lub jazdą na rowerze. Ponieważ nie musisz zatrzymywać się, aby go wziąć, ani chwycić za butelkę z wodą, aby spłukać żel.

Ilość węglowodanów jest zwiększona w porównaniu np. z innymi naszymi żelami i batonami. Jednocześnie w żelu jest znacznie więcej kofeiny. Zwiększa to Twoje szanse na osiągnięcie większej liczby wyników w razie potrzeby.

Należy przyjąć co najmniej 30 minut przed potrzebą:

Jeśli chcesz uzyskać pełny efekt działania swojego PurePower Caffeine Gel Orange, ważne jest, aby spożyć go na długo przed użyciem. Zazwyczaj kofeina potrzebuje od 30 do 60 minut, aby uzyskać pełny efekt.

Jeśli żel ma być stosowany jako suplement energetyczny w celu skrócenia wydajności, należy go przyjąć przed rozpoczęciem. Zwłaszcza jeśli chcesz od samego początku uzyskać pełny efekt.

W przypadku długoterminowych występów, takich jak IronMan, maraton lub dłuższy wyścig rowerowy, należy ustawić czas spożycia tak, aby było około 30-60 minut przed czasem, w którym zwykle zaczynasz tracić energię. Dodatkową zaletą jest to, że żel kofeinowy jest znacznie bardziej płynny niż podobne produkty, więc nie musisz przestawać go spożywać.

Zamów żel PurePower Caffeine o smaku pomarańczowym już dziś i upewnij się, że będziesz w stanie poradzić sobie z kolejnym szczytem wydajności.
Z Purepower Caffeine 60g Pomarańczowe żele Energetyczne 20 Jednostki można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Purepower i ich produkty do piłka nożna, odwiedź naszą kategorię Odżywianie, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na goalinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Purepower Caffeine 60g Pomarańczowe żele Energetyczne 20 Jednostki

Kolor
Przezroczysty
Rodzaj produktu
Żele
Ilość
Jednostka
Trening
W trakcie
Kofeina
Zawiera kofeinę

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up