up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki

plus
Purepower

Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki

Opis produktu Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki

Tabletki musujące HYDRO Plus z kofeiną i elektrolitami zapobiegają zmęczeniu i zmniejszają ryzyko odwodnienia i skurczów. Jednocześnie tabletka nadaje wodzie pitnej wspaniały smak malin.

Ułatwia to picie wystarczającej ilości podczas ćwiczeń lub zawodów.

Jednocześnie otrzymujesz bardzo potrzebny suplement elektrolitów, minerałów, witamin i kofeiny. Dzięki temu zarówno ciało, jak i mózg są lepiej przygotowane do ciężkiego treningu lub dodatkowego wysiłku podczas następnych zawodów.

Małe suplementy wzmacniające zarówno ciało, jak i mózg:

Zwykle w codziennej diecie znajduje się dużo ważnych soli elektrolitowych i minerałów. Jeśli jednak podczas treningów dokładasz dodatkowego wysiłku lub bierzesz udział w zawodach, możesz łatwo popełnić deficyt.

Może to mieć fatalny wpływ zarówno na wydajność, jak i samopoczucie, aw najgorszym przypadku może prowadzić do odwodnienia lub skurczów.

Wzmocnij równowagę płynów dzięki ważnym solom:

Pewnie upewnij się, że pijesz dużo podczas treningów i na zawodach. Ale jeśli wypocisz całą sól z organizmu, możesz pić tyle, ile chcesz, nie wpływając na równowagę płynów.

W ten sposób narażasz swoje ciało na odwodnienie i doświadczasz spadku wydajności. Utrata płynów wynosząca zaledwie 2 3% może zmniejszyć twoją siłę o 20 30%.

Dzięki tabletce musującej HYDRO Plus w butelce do picia zapewniasz stałe wchłanianie soli w wodzie pitnej. W ten sposób zmniejszasz utratę płynów i unikasz odwodnienia.

Unikaj skurczów z ważnymi minerałami:

Tabletki musujące HYDRO Plus są również wzbogacone magnezem. Zmniejsza to ryzyko skurczów mięśni, nawet jeśli mocno je obciążasz.

Witamina C i kofeina zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia:

Jednocześnie ta wersja naszej tabletki musującej HYDRO Plus zawiera również witaminę C. Zmniejsza ryzyko uczucia zmęczenia, jednocześnie poprawiając układ odpornościowy.

Wreszcie, dodatek 75 mg czystej kofeiny zapewnia, że twój umysł pozostanie ostry na dłużej. Dzięki temu poczujesz się bardziej gotowy na dodatkowy wysiłek podczas całego treningu lub gdy musisz przekroczyć linię mety na zawodach.

Bez zbędnych kalorii:

Chociaż tabletki musujące HYDRO Plus nadają wodzie ładny smak, nie dodają jej zbędnych kalorii.

Więc jeśli ćwiczysz, aby schudnąć, nie ryzykujesz, że aromat w wodzie pitnej będzie utrudniał utratę wagi.

Dawkowanie tabletek musujących HYDRO Plus z kofeiną i elektrolitami:

Aby uzyskać najlepszy efekt działania tabletek musujących HYDRO Plus z kofeiną i elektrolitami, wlej jedną tabletkę do butelki do picia na każde 200 500 ml wody.

Nie należy przyjmować więcej niż 4 tabletki musujące HYDRO Plus dziennie.

Pamiętaj, aby przechowywać tabletki musujące w chłodnym, suchym miejscu i zawsze w temperaturze poniżej 25°C. A także poza zasięgiem małych dzieci.

Zamów u nas tabletki musujące HYDRO Plus z kofeiną:

Jeśli chcesz zapewnić swojemu organizmowi najlepsze warunki do optymalnej pracy bez ryzyka odwodnienia lub skurczów, powinieneś dodać tabletki musujące HYDRO Plus do butelki do picia.
W goalinn, pokazujemy całą charakterystykę Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki. W piłka nożna sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki i korzystaj z naszych ofert piłka nożna sprzętu.

Cechy Purepower Hydro Plus 4g Tabletki Z Elektrolitem Malinowym 28 Jednostki

Kolor
Przezroczysty
Rodzaj produktu
Viales
Suplementy dla sportowców
Wydajność
Ilość
Jednostka
Trening
W trakcie
Kofeina
Bezkofeinowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up