Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Sprzedawane i wysyłane przez

sprzedaż

Darmowa dostawa

Zwrot zamówienia

Powrót do poprzedniej strony | Strona Główna
Rehband

Zrównoważony

Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

$ 97.99

Przed:

Oszczędzasz: %

Darmowa dostawa

Darmowy montaż

Brak opłat celnych do zapłaty.

Sprzedawane i wysyłane przez

Zobacz innych sprzedawców()

Tabela rozmiarów

Kolor:

Ten rozmiar jest niedostępny

Nie trać nadziei. Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz wiadomość, jeśli ten produkt będzie ponownie dostępny.

Niestety, nie mamy tej pozycji w magazynie

Oszczędzasz:

Dodaj do mojej pack 
KUP TERAZ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Inne dostępne kolory

Uzupełnij swój wygląd

Reportar error

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

Wraz z rajstopami Runner's Knee / ITBS Tights Women, Rehband wprowadza nową generację odzieży funkcjonalnej. Rajstopy precyzyjnie i łagodzą objawy jednego z najczęstszych urazów w sportach wytrzymałościowych, związanych z kolanem / zespołem Runner. Uznane za urządzenie medyczne wyniki są sprawdzone. Ciepło i kompresja są bezpośrednio ukierunkowane na obszary związane z kolanami / ITBS Runnera iw przeciwieństwie do innych produktów na rynku, zapewniają ulgę dla całego obszaru zespołu IT. Rezultatem jest ulga w bólu i zapobieganie ponownym urazom.

Są starannie skonstruowane w stopniowanej kompresji, aby idealnie dopasować się do ruchu. Są one wykonane z oddychającego materiału o właściwościach szybkiego schnięcia. Rajstopy wspierają Twoją podróż do wyników.

Dane techniczne:

Tkanina: 78% Polymid, 22% Elastan

Laminat: Okładka i podszewka: 100% Polimid

Piana: 70% SBR, 30% Neopren

Funkcjonalność damskich rajstop kolan / biegaczy:

Kluczowymi funkcjami obsługi Rehbandu są ciepło, kompresja i wzmocnienie wejściowego sygnału wejściowego. Tworzą one unikalną kompozycję, która razem zapobiega urazom, poprawia wydajność i ułatwia rehabilitację urazów. Doświadczysz kilku wyników specyficznych dla każdego produktu.

krążenie krwi:

Krwi, znany również jako system transportu ciała, ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania organizmu i witalności. Z sercem pompującym krew przez naczynia w układzie krążenia, tlen, składniki odżywcze, hormony i neuroprzekaźniki są przenoszone w naszych ciałach. Krążenie krwi pozwala na transport tych substancji i spraw do miejsc wymaganych przez różne narządy, a także usuwa odpady powstające w wyniku metabolizmu. Uraz lub inne schorzenia związane ze zdrowiem mogą zmniejszyć istotny przepływ krwi.

Podczas wysiłku, naczynia krwionośne organizmu naturalnie rozszerzają się, tętno i krążenie krwi zwiększają się, dzięki czemu organizm może dostarczyć więcej tlenu do mięśni. Ciepło i kompresja wytwarzane przez produkty Rehband dodatkowo zwiększają krążenie krwi, co poprawia dotlenienie używanych mięśni, co skutkuje zwiększoną wydajnością i mniejszym bólem mięśni po treningu z powodu usuwania substancji odpadowych, takich jak kwas mlekowy.

Zapobieganie urazom:

Zapobieganie urazom ma kluczowe znaczenie dla życia aktywnego. Zapobieganie urazom i aktywność powinny iść w parze. Zapobieganie obejmuje nie tylko noszenie odpowiedniego rodzaju sprzętu zapobiegawczego dostosowanego do aktywnego stylu życia, ale może również obejmować regenerację między seriami, rozgrzewkę i rozgrzewkę, rozciąganie, zachwianie częstotliwości i dawki ćwiczeń, zdrowe odżywianie itp

Aktywność fizyczna może być naszym najtańszym lekarstwem. Nic dziwnego, że ogromna liczba badań pokazuje, że wysoka aktywność fizyczna poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie populacji. W związku z aktywnością mogą wystąpić mniej lub bardziej poważne obrażenia, często obrażenia związane z nadmiernym użytkowaniem. Aby zapobiec prawdopodobieństwu wystąpienia obrażeń, ale także przyspieszyć powrót do zdrowia, jeśli tak się stanie, ochronne podpory są wartościowe. Sprzęt zapobiegawczy został stworzony z jakiegoś powodu, aby zapobiec początkowym i powtarzającym się urazom. Produkty Rehband zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia obrzęków, aby chronić użytkownika przed tarciem i uderzeniami, a jednocześnie zapewnić większą stabilność i wsparcie stawom i mięśniom.

wydajność:

Niezależnie od tego, czy sport, aktywność czy poziom aktywni ludzie starają się osiągnąć lepszą wydajność lub pozostać na określonym pożądanym poziomie. Połączone funkcje ciepła, kompresji i wzmocnionego wkładu skutkują szerokim zakresem korzyści, takich jak koordynacja, poprawa równowagi, zwiększone krążenie krwi. Połączone wyniki mogą zwiększyć wydajność wybranego działania. Zawodnik otrzymuje narzędzia do osiągania nowych poziomów, nowych celów i podejmowania nowych wyzwań.

Dobre wyniki zależą od wielu różnych czynników, takich jak sen, dieta, poziom powtarzania i sposób myślenia. Ulepszona technika, osiągnięta dzięki lepszej koordynacji, równowadze, poczuciu bezpieczeństwa i propriocepcji, którą użytkownik otrzymuje od wsparcia Rehband, jest kolejnym czynnikiem, który może poprawić wydajność. Niezależnie od tego, czy ktoś nosi wsparcie Rehband, aby zapobiec urazom, zwiększyć pewność siebie lub zrehabilitować uraz, można poprawić ogólną wydajność.

Oszczędzać energię:

Gdy korzyści wynikające z kompresji Rehbandu i zwiększonego wkładu odbiorczego są łączone, energia jest oszczędzana, ponieważ ruch jest bardziej wydajny. Prawidłowa technika i efektywność energetyczna odgrywają ważną rolę w osiągnięciu sukcesu sportowego. Podczas biegania lub biegania, powtarzające się uderzenia, które pojawiają się, gdy stopy uderzają o chodnik, mogą powodować stawy i mięśnie. Podczas noszenia wsparcia Rehband, część tej energii wibracyjnej zostanie zmiękczona, powodując mniejszy wpływ na ciało, co może przynieść korzyści zmęczonym i obolałym mięśniom i pomóc zapobiec obrażeniom. To w połączeniu z kompresją z podpór Rehband zmniejsza drgania mięśni i przyczynia się do zwiększenia wydajności.

Urazy występują zazwyczaj pod koniec aktywności fizycznej. Gdy mięśnie są zmęczone i ostrość jest obniżona, głowa nie czyta już ciała. Ponieważ obsługa podpór Rehband oszczędza energię i pozwala zachować większą koncentrację, zapobieganie urazom jest osiągane, a wysoka wydajność może być utrzymana przez całą aktywność.

Rozgrzać się:

Rozgrzewka jest opisywana jako praca o niskiej intensywności, w której aktywowane są większe grupy mięśni w celu przygotowania ciała do aktywności o dużej intensywności. Jest powód, dla którego nazywa się to „rozgrzewką”, ponieważ służy do podniesienia temperatury ciała, co prowadzi do pozytywnych zmian w tkance ciała. Zwiększona temperatura mięśni powoduje gotowość do intensywnego wysiłku, zwiększa poziom tlenu w użytkowanych mięśniach, poprawia ruch stawów i minimalizuje prawdopodobieństwo szczepów. Dodatkowo rozgrzewki przygotowują psychologów do skupienia się na nadchodzącej intensywnej aktywności, niezależnie od tego, czy jest to gra konkurencyjna, czy inne przedsięwzięcie.

Zalety produktów Rehband pomagają w szybszym rozgrzaniu, a także w utrzymaniu uzyskanej temperatury. Co więcej, dane wejściowe uzyskane dzięki produktom Rehband pomagają użytkownikowi być bardziej świadomym ruchu ciała, co skutkuje bardziej wydajną rozgrzewką.Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z piłka nożna. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Spodnie Długie Bib i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Odzież damska znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie goalinn! Oferujemy szeroki wybór Rehband, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

Długość

Długa

Kolor

Czarny

Technologia Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

Zrównoważony Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

Więcej informacji |

Recenzje ekspertów. Rehband UD Runners Knee/ITBS Magnez+Wit B6

Ten produkt jest również sprzedawany przez

Cena + wysyłka

Data dostarczenia

Informacje o sprzedającym

Rozmiar

Bestsellery

Zakończ swój koszyk

Powiązane produkty

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

/ 5

1 Recenzje

5 gwiazdy

%

4 gwiazdy

%

3 gwiazdy

%

2 gwiazdy

%

1 gwiazdy

%

Napisz recenzję o tym produkcie

Odpowiedz na pytanie

Napisz swoją odpowiedź

Na pytanie już udzielono odpowiedzi, bardzo dziękuję za próbę pomocy innemu klientowi. Liczymy na Ciebie w przypadku przyszłych pytań.

Dzięki temu zamówieniu zarobisz

30-day easy & fast return

Secure & safe shopping

Satisfaction 100% guaranteed

Lowest prices guaranteed