up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

plus
Rinat

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Opis produktu Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Jeśli szukasz idealnej równowagi między lekką, techniczną konstrukcją i dopasowaniem, ta rękawica jest dla Ciebie. Zawierający szereg innowacji projektowych, ten model został stworzony dla najbardziej wymagających karkanerów szukających nowego doświadczenia wydajnościowego w swoich rękach.

Grzbiet: Nova Tex, tkanina tekstylna użyta jako baza do budowy rękawicy, ma mechaniczne właściwości sprężyste generowane przez rodzaj wiązania włókien, co zapewnia równowagę między trwałością, komfortem i lekkością w korpusie rękawicy. Gumowe wkładki w głównych obszarach, aby zapewnić ochronę i objętość.

Krój: hybrydowy, ergonomiczny z negatywem i rolką. Ergonomiczne cięcie na środkowych i serdecznych palcach, aby zapewnić większe bezpieczeństwo w środkowych palcach. Lateksowa dłoń owija się wokół kciuka, podczas gdy Rollnger tnie z zamkniętym negatywem na indeksie i palcami Pinky daje lepsze dopasowanie i kontrolę w kluczowych obszarach dla lepszej kontroli i obszaru chwytu.

Dłoń: Super Nova Grip, niemiecki najnowocześniejszy lateks, który zapewnia nie z tego świata przyczepność, z dodatkowymi iskrami przyczepności, które poprawiają i zwiększają przyczepność od pierwszego użycia, aby zapewnić maksymalną wydajność. Lateks 3,5 mm + 3 mm Pu. Aplikacje lateksu między palcami dla większego obszaru chwytu. (Czarny zielony)

Niemiecki lateks Axg® najnowszej generacji opracowany w Niemczech specjalnie dla Rinatu, aby zagwarantować ekstremalną przyczepność nawet w deszczowych warunkach. Ma niezrównaną wydajność, idealną równowagę między najlepszym chwytem a oporem, najlepszy w wysokiej jakości lateksie do mokrych warunków. (Oxford / Żółty)

Zamknięcie: neoprenowy mankiet na nadgarstek z elastycznymi punktami zapewniającymi większą swobodę ruchów. Zewnętrzna strefa Lycra ułatwia wejście dłoni. Nowa taśma z podwójnym punktem mocowania dla lepszego i lepszego dopasowania.


Dane techniczne:

Materiał:
Lateks Axg
Lateks Super Nova Grip

Ziemia: naturalna trawaRinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z piłka nożna. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Rękawice bramkarskie i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Sprzęt znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie goalinn! Oferujemy szeroki wybór Rinat, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Ochraniacze
Nie
Rodzaj cięcia
Roll-flat
Kolor
Szary
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Wyczekiwany

-

Niesamowita jakość, bardzo dobry lateks i doskonała przyczepność

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Rinat przez całą drogę

-

Trzecia para rękawiczek z rinatu. Uwielbiam dopasowanie i wygodę rękawic, a moje poprzednie pary trzymają się całkiem dobrze, mając nadzieję, że będą takie same

Rinat Kaizen Pro Rękawica Do Pielęgnacji

Doskonała rękawica

-

świetna jakość, wykończenie i doskonała przyczepność. Jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek miałem od marki.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up