up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

plus
Salming

Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Opis produktu Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Elegancki, przestronny plecak z szarego melanżowego materiału poliestrowego, wyposażony w komorę główną i wyściełaną kieszeń na laptopa i organizer.

Zapinana na suwak pionowa przednia kieszeń z przodu.

Dwie boczne kieszenie.

Regulowane ramiączka.

MATERIAŁ:

.

TOM:

18 litrów.Kochasz piłka nożna? Kupuj Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Salming. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Torby we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania piłka nożna, modele Plecaki zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Salming Bleecker 18L Mickey Czarnoksiężnika

Kolor
Szary
Pojemność
11-20 L
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up