up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika

Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika

plus
Salming

Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika

Opis produktu Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika

Salming´s Team Backpack JR to klasyczny plecak wykonany z poliestru ze wzmocnionym dnem. Jedna komora główna z kieszenią na laptopa i jedna komora zewnętrzna. Dwie boczne kieszenie, jedna zapinana na zamek, druga siatkowa z miejscem na butelkę z wodą. Plecak posiada u góry uchwyt do przenoszenia, a szelki są regulowane i lekko wyściełane. Plecak mieści łącznie 17 litrów.
W sklepie goalinn z piłka nożna znajdziesz Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika, m.in. z kategorii Torby od swojego sklepu piłka nożna online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów piłka nożna na temat sprzętu, a także opinie o Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika.

Cechy Salming Team 17L Mickey Czarnoksiężnika

Kolor
Czarny
Pojemność
11-20 L
Wiek
Dziecięce

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up