up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika

plus
Spalding

Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika

Opis produktu Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika

Cechy.

duża komora główna, 2 kieszenie boczne, 1 komora dolna.

wzmocniona komora wewnętrzna z hakiem i zapięciem na pal.

wydruki logo wysokiej jakości.

Rozmiar 50 x 40 x 25 cm


Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika zakupionego w goalinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna można odkryć pełną gamę produktów Spalding i dokonać zakupu produktów piłka nożna zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Spalding Logo 40L Mickey Czarnoksiężnika

Kolor
Czarny
Pojemność
31-40 L
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Idealna transakcja

-

Produkt wysokiej jakości, zawartość cenowa i dość szybka wysyłka.

Plecak spalding

-

Plecak dotarł szybko na czas. Produkt doskonałej jakości. Polecam to.

Oczekiwany

-

Potwierdź pozytywne komentarze. Produkt wysokiej jakości, cena treści i rozsądna wysyłka. Można zapytać niewiele więcej.

Polecam kupić.

-

Dzięki za niesamowitą torbę. Syn był zadowolony.

Szybko

-

Przyjeżdżam bardzo szybko. Dokładnie tego się spodziewaliśmy, bo mieliśmy być bezpieczni, ponieważ znaliśmy już jej ten plecak.

Plecaki

-

Spalding plecaki, wiedzieliśmy, jak były, ale usługa była świetna w 36 godzin w miejscu docelowym Polecam zakup na tej stronie Pozdrowienia

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up