up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Spalding Logo

Spalding Logo

plus
Spalding

Spalding Logo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Spalding Logo

Featutures:

Wykorzystanie dwustronny (pół i pełnym składzie)

Płyta wielokrotnego użytku Coaching ze znacznikiem


Spalding Logo jest protuktem związanym z kategori? Tablice taktyczne oraz należy do kategorii Trening wyselekcjonowanej dla piłka nożna, goalinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności goalinn. Jakie są korzyści Spalding Logo? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest piłka nożna.

Cechy Spalding Logo

Kolor
Biały

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Spalding Logo

Wygląda dobrze

-

Bez wypróbowania wygląda idealnie

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up