up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Wskazówki dotyczące wyboru akcesoriów dla drużyn piłkarskich

Flagi sędziowskie

Flagi sędziowskie są jednym z podstawowych narzędzi podczas meczu piłki nożnej. Znajdują się one w rogach boisk i jest to jeden z punktów, z których zawodnicy muszą zagrywać, gdy piłka wyjdzie poza boisko. Możesz kupować cały niezbędny sprzęt piłkarski i akcesoria od Adidas , Uhlsport , Hummel , Umbro .

Kosz do przechowywania piłek

Kosze do przechowywania piłek mają prostokątny kształt i idealnie nadają się do przechowywania piłek. Te torby są większe niż plecaki i mogą pomieścić dużą liczbę piłek nożnych i innych przedmiotów.

Pompka do pompowania piłek

Pompka do piłek to małe, ręczne metalowe urządzenie służące do pompowania powietrza z pompy do nadmuchiwanej piłki sportowej, takiej jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, rugby, piłka wodna lub piłka ręczna. Technicznie rzecz biorąc, wszystkie pompki piłkarskie wykonują tę samą pracę; jednak niektóre pompy działają lepiej niż inne.

Elektroniczna tablica zastępcza

Elektroniczna tablica zmian jest używana w piłce nożnej do reprezentowania zmiany zawodnika podczas meczu. Zasadniczo zmiana jest dokonywana w celu zastąpienia zawodnika, który jest kontuzjowany lub zmęczony. Elektroniczna tablica zmian jest wskaźnikiem zmian zawodników, składającym się z zielonych i czerwonych pól o szerokości 10 cm i wysokości 18 cm.

clouse menu Zamknij