up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Sprzęt

Rękawice Bramkarskie

()
load

Jak wybrać rękawice bramkarskie do piłki nożnej?

Piłkarskie rękawice bramkarskie to jeden z podstawowych elementów wyposażenia bramkarza. Rękawice bramkarskie są zaprojektowane tak, aby chronić ręce bramkarza w całkowicie bezpieczny i inny sposób. Warianty pomagają również bramkarzowi w grze w określonych warunkach. Na co więc zwrócić uwagę przy zakupie rękawic bramkarskich?
Zacznijmy od konstrukcji rękawicy bramkarskiej. Składa się z czterech zasadniczych części o odpowiednich funkcjach:

Tył rękawic jest znacznie wyściełany, aby chronić dłoń podczas uderzenia piłki. Zwykłe rękawiczki mają zwykle pojedynczą warstwę wyściółki z pianki, podczas gdy rękawice z wyższej półki są wyściełane lateksem. Rękawice bramkarskie z ochroną palców zawierają kolce po wewnętrznej stronie palców, które pomagają podeprzeć palce podczas łapania i trzymania piłki. Aby uzyskać najlepszą ochronę, szukaj rękawic z plastikowymi i elastycznymi wzmocnieniami, aby zapobiec naprężeniom i obrażeniom.
Dłoń pomaga złapać i przytrzymać piłkę. Rodzaje dłoni występują w dwóch teksturach: z wgłębieniami i gładkiej. Dłonie z wgłębieniami nadają się do treningu i ćwiczeń, ponieważ mają element chwytny. Gładkie dłonie nadają się do zapałek, ponieważ mają drobne modyfikacje, ale pozwalają również na dobry chwyt.
Część zamykająca rękawicy określa, jak dobrze pasuje do dłoni. Istnieją trzy rodzaje zamknięcia V notch, haczyk i pętelka oraz bandaż.
Jest to najbardziej tradycyjny krój rękawicy. Materiał dłoni wykonany jest z jednego kawałka pianki. Krój jest luźniejszy i zapewnia więcej swobody ruchu.
Boki dłoni są zawinięte i zszyte z tyłu palców. Dzięki temu rękawice są lepiej dopasowane. Adidas , Joma , Puma i Uhlsport oferują najlepszą gamę rękawic bramkarskich.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij