up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Sprzęt piłka nożna

Sprzęt piłka nożna

Znajdź szeroką gamę produktów Sprzęt dla piłka nożna. Odkryj najlepsze oferty w goalinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Sprzęt

Marki Sprzęt

Jak wybrać odpowiedni sprzęt piłkarski?

kulki

Możesz wybrać piłkę nożną w oparciu o powierzchnie, na których chcesz grać. Powinieneś wybrać piłkę, która jest lżejsza i wygodniejsza do gry na trawie i piasku, a kopanie boso jest mniej bolesne. Piłki inicjacyjne są idealne do gry na trawie, ponieważ mają dobrą jakość odbicia. Na inne powierzchnie wystarczy dobrej jakości, wytrzymała piłka gumowa. Adidas , Joma , Puma , Uhlsport i Hummel to najbardziej uznani producenci piłek nożnych.

Butelki

Piłka nożna jest rozgrywana w szybkim tempie i wymaga dużej wytrzymałości. Piłkarze muszą dbać o nawodnienie organizmu, aby dawać z siebie wszystko na boisku. Z tego powodu butelki z wodą są zaprojektowane tak, aby utrzymać dobre nawodnienie podczas sesji treningowych lub meczów. Powinieneś wybrać butelkę wody, która jest szczelna, lekka i nadaje się do wielokrotnego użytku.

Rękawice i rękawice bramkarskie

Rękawice bramkarskie to niezbędny element stroju piłkarskiego. Piłkarskie rękawice bramkarskie poprawiają chwyt, zapewniają ochronę, amortyzację dłoni i pomagają bramkarzowi złapać, uderzyć lub zablokować piłkę przed wpadnięciem do siatki. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego rozmiaru rękawic, należy wziąć pod uwagę ochronę palców, krój, rozmiar dłoni, kształt, dłoń, tył oraz system zapinania i materiał.

Zabezpieczenia

Aby zapewnić ogólną ochronę ciała , piłkarze podczas meczu muszą nosić różne elementy ochronne. Ten zestaw składa się z naramienników, rękawic, kasków, grubych nakolanników, jockstrapów lub spodenek kompresyjnych, ochraniacza na zęby i butów. Ochraniacze do piłki nożnej są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym wytrzymałych, odpornych na uderzenia gum piankowych, gumek i formowanych tworzyw sztucznych.

Okulary słoneczne

Niektóre soczewki mogą nie być wystarczająco trwałe, aby wytrzymać mecz piłki nożnej. Dlatego warto wybrać specjalistyczne okulary przeciwsłoneczne , które okazały się skuteczne w utrzymywaniu się na miejscu podczas meczów piłki nożnej. Dobrym przykładem może być poliwęglan, który jest bardziej odporny na uderzenia niż plastikowe soczewki.

Więcej o sprzęcie piłkarskim:

Inne ważne materiały, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrego sprzętu do piłki nożnej, to akcesoria, opaski i ręczniki . Aby wytrzeć pot, piłkarz musi mieć ze sobą dobrej jakości ręcznik, który będzie mógł zabrać ze sobą na mecz. Ponadto, zawodnicy są również zobowiązani do noszenia owijek na nadgarstki lub opaski na biceps . Ponadto opaski te zapobiegają również kontuzjom i chronią przed przeprostami.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij