up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Torby

Plecaki - Wiek: Dorośli

()
load

Jaki jest plecak piłkarski?

Plecak piłkarski służy do przenoszenia akcesoriów piłkarskich, takich jak ochraniacze, piłki, koszulki, rękawiczki i inne. Plecak piłkarski jest wygodny do przechowywania i transportu całego sprzętu piłkarskiego. Jest to jeden z niezbędnych elementów, aby móc chodzić na treningi w zorganizowany sposób. Plecaki piłkarskie mogą być wykonane z materiałów takich jak poliester. Wyposażone są w górne zamknięcie i charakteryzują się dużą ilością kieszeni i przegródek. Paski naramienne dopasowują się do rozmiaru, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz kupić te plecaki od Adidas , Joma , Puma , Uhlsport , Mizuno .

Plecak piłkarski Adidas

Plecak piłkarski Adidas jest przeznaczony specjalnie dla piłkarzy i miłośników piłki nożnej. Plecak piłkarski Adidas może pomieścić buty lub korki oraz wszystkie niezbędne rzeczy. Niektóre mają niesamowite etui na piłki z siatki, które mieści piłkę w rozmiarze do 5, dzięki czemu możesz bez wysiłku zobaczyć, czy masz swoją piłkę. Plecaki piłkarskie Adidas łączą różne odcienie, stabilną konstrukcję oraz wyściełane plecy i pasy naramienne, co ułatwia transport.

Plecak piłkarski Puma

Plecak piłkarski Puma to kolejna doskonała opcja najbardziej odpowiedniego plecaka piłkarskiego. Ten plecak ma wiele dużych, zróżnicowanych wentylowanych sekcji, jest trwały i wygodny, a także ergonomiczny.

clouse menu Zamknij