up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Uhlsport

Kolekcja męska

Kolekcja męska

bramkarz

bramkarz

Rękawiczki

Rękawiczki

Ochraniacze na goleń

Ochraniacze na goleń

Piłki

Piłki

TORBY I AKCESORIA

TORBY I AKCESORIA

Kategorii

Buty

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Sprzęt

Sprzęt

Torby

Trening

Wszystko( Uhlsport )

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Uhlsport

Wszystkie produkty Uhlsport można kupić w Goalinn . Idąc dalej, Uhlsport to znany niemiecki producent artykułów sportowych. Jest to międzynarodowa firma z siedzibą w Balingen w Badenii-Wirtembergii w Niemczech. Była to jedna z pierwszych firm, która opracowała sprzęt bramkarski dla bramkarzy piłkarskich Uhlsport. Wyposażenie bramkarskie Uhlsport i liczne innowacje sprawiły, że proste rękawice stały się technologicznymi i wygodnymi arcydziełami.

Uhlsport, piłkarska marka

Oferuje szeroką gamę rękawic bramkarskich Uhlsport dla każdego bramkarza na każdym poziomie gry. Rękawice Uhlsport są wyposażone w zaawansowane technologie i funkcje, dzięki którym możesz osiągać najlepsze wyniki. Rękawice bramkarskie Uhlsport są wyposażone w piankę o wysokiej przyczepności, oferując idealną równowagę przyczepności i ochrony, aby pomóc Ci oddać nawet najszybsze strzały w cel. Każda para rękawiczek Uhlsport ma uderzający design. Uhlsport projektuje rękawice na mokrą lub suchą pogodę i na różne nawierzchnie, a ty grasz stylowo jako bramkarz dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Uhlsport ma odpowiednie rękawice dla każdego bramkarza.Lateksowe kliny i końcówki igieł na rękawicach pomagają chronić dłonie i zapewniają im pełny zakres ruchu, którego potrzebujesz jako bramkarz. Nowa, unowocześniona technicznie edycja klasyka Uhlsport jest również dostępna w naszych rękawicach bramkarskich w sklepie Goal INN. Ponadto marka oferuje doskonałą gamę spodni Uhlsport , w których możesz wybrać swoje ulubione.

Uhlsport ma dla Ciebie idealny sprzęt

Ochraniacze Uhlsport łączą bezpieczeństwo i elastyczność. W zależności od tego, co jest niezbędne dla Ciebie lub Twojego dziecka, możesz wybierać pomiędzy różnymi modelami: z ochroną kostki, bez ochrony kostki, z rzepem, z rękawem i wyjmowaną płytką. Wszystkie nagolenniki są dostępne w różnych rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Torby lub plecaki sportowe Uhlsport są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, z pojemną komorą na buty lub kilkoma kieszeniami bocznymi.
Dla bramkarzy Uhlsport opracował praktyczne torby na rękawice bramkarskie, które zapewniają, że rękawice nie zostaną wyrzucone do torby sportowej, a tym samym są chronione przed uszkodzeniem.Dzięki akcesoriom do treningu piłki nożnej Uhlsport znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, od zaworów iglicowych i toreb na piłki, przez butelki z wodą i koce, po rękawice i czapki dla graczy terenowych. W sklepie internetowym znajdziesz również piłki Uhlsport najlepszej jakości.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij