up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Puma Solarflash II Buty

Puma Solarflash II Buty

Puma Solarflash II Buty

Puma Solarflash II Buty

Puma Solarflash II Buty

Puma Solarflash II Buty

plus
Puma

Puma Solarflash II Buty

Opis produktu Puma Solarflash II Buty

Bądź niepowstrzymany z nowym Solarflash Jr II. Wysoka wydajność w sportach halowych oferuje idealne połączenie stabilności śródstopia połączonej z doskonałą amortyzacją podczas wszystkich intensywnych ruchów na korcie. Zaktualizowana cholewka gwarantuje wsparcie przyśrodkowe i boczne we wszystkich sportach halowych.

Podeszwa środkowa: EVA.
Podeszwa: niebrudząca guma.
Cholewka: Miękka i oddychająca siatka.Sprawdź Puma Solarflash II Buty w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Obuwie i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Buty w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w handball.

Cechy Puma Solarflash II Buty

Zamknięcia
Sznurowadła
Kolor
Niebieski
Płeć
Chłopcy
Wiek
Dziecięce
Buty
Do biegania
Wysokość Cholewki
Niska

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

 • 30 return

  30-DNIOWE PRAWO
  ZWROTU ŁATWO iSZYBKO

 • Pay

  100% PEWNE I
  BEZPIECZNE ZAKUPY

 • like or return

  100% GWARANCJA
  SATYSFAKCJI

 • pice

  NAJNIŻSZE CENY
  GWARANTOWANE

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up