up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Dziecko

Karmienie Piersią i Karmienie - Kolor: Wielokolorowy

()
load

Jak wybrać butelki do karmienia dla niemowląt?

Jeśli chodzi o wybór butelek do karmienia i klasycznych smoczków dla niemowląt, ilość opcji dostępnych na rynku może Cię przytłoczyć. Jest tak wiele materiałów, kształtów i rozmiarów, które mogą sprawić, że będziesz się denerwować, który z nich powinien być odpowiedni dla Twojego dziecka. Nie ma zatwierdzonych wytycznych, jednak biorąc pod uwagę kilka ważnych punktów, możesz dokonać lepszego wyboru.

Materiał butelki

Butelka Philips Avent Natural dla niemowląt jest wykonana z różnych materiałów, takich jak szkło, plastik, silikon i stal nierdzewna. Plastikowe butelki są lekkie i nie pękają w razie przypadkowego upuszczenia. Butelki silikonowe są wykonane z silikonu wolnego od BPA. Są lekkie i nie zatrzymują zapachu. Butelki szklane są trwałe. Niektóre szklane butelki do karmienia są wyposażone w silikonowy rękaw, który chroni je przed uszkodzeniem.

Kształt i rozmiar butelki

Dozowniki mleka w proszku są dostępne w różnych rozmiarach, ale generalnie mają dwa główne kształty: standardowy i kątowy. Proste butelki są łatwe do napełnienia i mycia. Butelki ustawione pod kątem są wygięte pod szyją, co zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko. W przypadku noworodków należy wybrać małe butelki do karmienia. Cybex , Tommee Tippee , Philips Avent , Safta i Fisher price to najlepsi producenci akcesoriów do karmienia i karmienia piersią dla noworodków.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij